Brillant-Amethystring
Weißgold 585, tlw vergoldet, sieben Brillanten, RW 56, 7,2 gøg7
04.02.2021 - 10:09
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillant-Amethystring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 04.02.2021 - 10:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |