Künstler um 1900
Prozession im Wald, Öl auf Leinwand, 80 x 95 cm, gerahmt,
01.02.2021 - 10:28
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 01.02.2021 - 10:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |