Walter Hörwarter
(Wien 1883 - 1963) Kirche in hügeliger Landschaft, handsigniert W. Hörwarter, Öl auf Malkarton Bildausschnitt 23,5 x 35,5 cm, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.02.2021 - 15:15
- Vyvolávací cena:
Walter Hörwarter
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.02.2021 - 15:15 |
Místo konání aukce: | Graz |