Peter Robert Keil *
(geb. 1942 Züllerau/Pommern) Ohne Titel, handsigniert Keil, Acryl auf Faserplatte, 70 x 50 cm, ungerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.02.2021 - 15:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Peter Robert Keil *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 22.02.2021 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Graz |