Oberösterreichisches Trachtencollier
Silber 800, tlw. vergoldet, Linzer Tukanpunze 1922 - 2001, Amethyst im Cabochonschliff, 23,5 g øS23 WARE AUS PRIVATBESITZ
04.02.2021 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 04.02.2021 - 15:09 |
Prohlídka: | online |