Robert Hammerstiel *
(Werschetz/Banat 1933 - 2020 Neunkirchen) New Yorker Balkon bei Nacht, handsigniert: Hammerstil, Holzschnitt in Farbe auf Velin, Stockgröße ca. 64 x 50 cm, Blattgröße ca. 71 x 56 cm, verglast (Plexiglas), gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
16.02.2021 - 15:28
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
Robert Hammerstiel *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.02.2021 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Robert Hammerstiel * 2, Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Salzburg (5 Stk.
- Brillant Damenring zus. ca. 0,50 ct
- LKW "Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI 5.0t (Euro 6)",