Johann Julian Taupe *
(Gritschach, Kärnten 1954 geb.)"Ohne Titel", signiert Taupe, datiert 96, Druckgrafik, die Nr.60/65, Ausschnitt 36 x 29 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:18
- Vyvolávací cena:
Johann Julian Taupe *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:18 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |