Heinrich Sandler
(1934 geb.) "Blick auf Friesach, signiert Sandler, Aquarell auf Papier, 21 x 29 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:09
- Vyvolávací cena:
Heinrich Sandler
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:09 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |