Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) "Albertina", signiert Max Gangl, datiert 86, Radierung, P. D. V, Blattgröße 38 x 56,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:05
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |