Wilhelm Loisel *
(Radsberg 1914-2005) "Baum in Landschaft", signiert W Loisel, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 21 x 17,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 11:57
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Loisel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 11:57 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-