Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) 7 Lithografien, alle signiert O. Laske, Größen ca.13 x 9 cm bis 16,5 x 19,5 cm (Passep. Ausschnitte), alle gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:14
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 220,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: