Oskar Laske *
(Czernowitz 1874-1951 Wien) Farblithografie, signiert O. Laske, im Druck monogrammiert, Ausschnitt 17 x 13 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 12:01
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Oskar Laske *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 12:01 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-