Vilem Kreibich
(Tschechoslowakei/Zdice 1884- 1955) "Landschaft", signiert Kreibich, Öl auf Leinwand, 45 x 45 cm, gerahmt zzgl. Folgerechtszuschlag 136,93
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 11:13
- Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-
Vilem Kreibich
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 11:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |