Fridolin Anton Kordon-Veri
(1906-1968) "Eingang ins Lesachtal", gemalt bei einem Aufenthalt im Gailtal, Sommer 1942, Öl auf Sperrholzplatte, 39 x 28,5 cm, gerahmt, Trockenrisse Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 11:36
- Vyvolávací cena:
Fridolin Anton Kordon-Veri
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 11:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: