Diamantring 1. Drittel 20. Jhdt
Gold 585, Altschliffbrillant ca.0,65 ct in Silber gefasst, RW 54,5, 2,4 g, Silberzarge ausgefranstøg2
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.02.2021 - 10:10
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2021 - 10:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |