Wilhelm Lorenz *
(Köln 1901-1981) Fasane im Schnee, signiert Willi Lorenz, Öl auf Karton, 30 x 40 cm, gerahmt, (JP)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
16.02.2021 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Wilhelm Lorenz *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.02.2021 - 10:19 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-