Peter Kornbeck
(Kopenhagen 1837-1894) Pfarrkirche, signiert und datiert Kornbeck (18)68, Öl auf Leinwand, 70 x 53 cm, gerahmt,
15.02.2021 - 10:36
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Peter Kornbeck
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:36 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |