Künstler 18. Jahrhundert
Liebespaar mit Amor, Öl auf Leinwand, 66 x 50 cm, doubliert, schmutzig, gerahmt,
15.02.2021 - 10:25
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler 18. Jahrhundert
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |