Karlmann Müller
(Oed, NÖ 1899-1987 Salzburg), Salzburg, signiert Karlmann Müller, Holzschnitt in Farbe, ca. 14,5 x 14,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
15.02.2021 - 10:43
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Karlmann Müller
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |