Künstler um 1900
, betitelt "ERTAPPT", mystisch-erotische Szene, Aquarell auf Papier, ca. 22,5 x 18 cm, verglast, gerahmt
15.02.2021 - 10:37
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |