Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) Burglandschaft, Tirol(?), signiert Robert Zinner, Öl auf Hartfaserplatte, 60 x 90 cm, gerahmt,
15.02.2021 - 10:24
- Vyvolávací cena:
Robert Zinner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,- -
Cena:
EUR 550,-