Künstler um 1800
Blumestück mit Ameise, im Stile der Alten Meister, Öl auf Leinwand, 63 x 44 cm, gerahmt,
15.02.2021 - 10:24
- Dosažená cena: **
EUR 550,-
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1800
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.02.2021 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |