Walder Papst
(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz)"Aus der Untersteiermark", handsigniert W. Papst, Öl auf Faserplatte, 42,5 x 52 cm, ungerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.03.2021 - 15:17
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Walder Papst
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.03.2021 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |