Brillant Solitär
Gold 585, Brillant ca. 0,19 ct(graviert), RW 56, 6,4 gøG6 Tragespuren
18.02.2021 - 15:04
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Brillant Solitär
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 18.02.2021 - 15:04 |
Prohlídka: | online |