Altschliffbrillantring, zus. ca. 1,10 ct
Weißgold 585, RW 49, 3,3 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
23.02.2021 - 15:03
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 49, 3,3 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 23.02.2021 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Linz |