Altschliffbrillantsolitär ca. 0,30 ct
Weißgold 585, RW 56, 2,2 gøg2
25.02.2021 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 56, 2,2 gøg2
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.02.2021 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.02. - 25.02.2021 |