Brillantsolitär ca. 0,75 ct
Gold 750, RW 64, 12,2 g, Tragespurenøg12
25.02.2021 - 11:23
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Brillantsolitär ca. 0,75 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.02.2021 - 11:23 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.02. - 25.02.2021 |