Reiner Tiefenbacher*
Schönberg am Kamp 1952 geb. "Frauenakt", Pastellkreide auf Papier, ca. 65 x 46 cm, signiert, datiert 1/87-10/88, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
10.03.2021 - 15:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Reiner Tiefenbacher*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.03.2021 - 15:15 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |