Brillantcollier
Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,45 ct tlw. in Weißgold gefasst, ein behandelter Rubin, ein Smaragd, Länge ca. 50 cm, 90,1 gøg90
10.03.2021 - 10:12
- Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-
Brillantcollier
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.03.2021 - 10:12 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |