Karl Kaufmann
(Neuplachowitz 1843-1905 Wien)"Venedig, Canale Grande", signiert "K. Kaufmann" Öl auf Leinwand, ca. 31 x 47 cm, gerahmt
15.03.2021 - 10:15
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Karl Kaufmann
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.03.2021 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |