Brillantsolitär 0,44 ct
Weißgold 585, RW 52, 5,8 g, Tragespurenøg6
07.04.2021 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär 0,44 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.04.2021 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | online |