Emilia von Hallavanya *
(Pula, Istrien 1874-1960 Münche n) "Obststilleben" handsigniert E. v. Hallavanya, Öl auf Leinwand, 66 x 85 cm, in Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.04.2021 - 15:20
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Emilia von Hallavanya *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2021 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Graz |