Engelskopf/Bekrönungsteil
20. Jhdt., aus Holz, vollplastisch geschnitzt, polychrom gefasst, Altersspuren, Fassung abgeblättert, repariert
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.04.2021 - 15:01
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Engelskopf/Bekrönungsteil
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 06.04.2021 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Graz |