Brillantsolitär
Gold 750, ca. 0,20 ct, RW 58 12,3 g, TragespurenøG12
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
30.03.2021 - 15:11
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantsolitär
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.03.2021 - 15:11 |
Místo konání aukce: | Linz |