Brillantring
Gold/Weißgold 585, Bärenkopfpunze 1922-1925, zus. ca. 0,20 ct, RW 55, 2,9 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
30.03.2021 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.03.2021 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Linz |