Brillant Altschliffbrillantring zus. 1,07 ct
Gold 585, Zentrumsstein: Altschliffbrillant 0,83 ct (grav.), RW 58, 6 gøG6
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
30.03.2021 - 15:16
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.03.2021 - 15:16 |
Místo konání aukce: | Linz |