Robert Zinner *
(Wien 1904-1988 Mondsee) Burglandschaft, Tirol(?), signiert Robert Zinner, Öl auf Hartfaserplatte, 60 x 90 cm, gerahmt,
29.03.2021 - 10:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Robert Zinner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.03.2021 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |