Ernst Graner
![Ernst Graner - Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury Ernst Graner - Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury](/fileadmin/lot-images/38Z210422/normal/ernst-graner-7129252.jpg)
(Werdau, Saxony 1865-1943 Vienna)
On Mölkerbastei, signed and dated E. Graner (19)14, watercolour on paper, 26 x 20 cm, mounted, framed, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
19c.paintings@dorotheum.at
22.04.2021 - 16:02
- Dosažená cena: **
-
EUR 2.432,-
- Odhadní cena:
-
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 600,-
Ernst Graner
(Werdau, Saxony 1865-1943 Vienna)
On Mölkerbastei, signed and dated E. Graner (19)14, watercolour on paper, 26 x 20 cm, mounted, framed, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
19c.paintings@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
kundendienst@dorotheum.at +43 1 515 60 200 |
Aukce: | Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 22.04.2021 - 16:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- Künstler Anfang 20. Jhdt.
- .gestempelt/Briefstück/*/(*) - Sammlung altd. Staaten mit Baden - Bayern - Oldenburg - Hamburg - Bremen -Württemberg etc.,
- ** - Österreich Nr.1097 G (1S Mariazell) Druck
- LKW "Opel Movano L2H1 2,3 CDTI 3,5 t. mit Kühlkofferaufbau",
- Zwei und ein Paar Cloisonné Vasen, China, 20. Jahrhundert