Brillantring zus. ca. 0,45 ct
Gold 750, tlw. strukturiert, Opal-Matrix Doublette, RW 54, 12,1 g, Opal mit Ausbrüchen und Trocknungsrissen, Tragespuren øG12
01.04.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 550,-
Brillantring zus. ca. 0,45 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.04.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |