Altschliffbrillantsolitär ca. 0,45 ct
Gold 585, Brillant in Krappen aus unedlem Metall gefasst, RW 54, 2,7 g, Lötstelleøg3
01.04.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.04.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |