Brillant Damenring zus. ca. 0,45 ct
Weißgold 585, RW 55, 14,4 g, stärkere Gebrauchsspurenøg14
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
01.04.2021 - 10:23
- Vyvolávací cena:
EUR 850,-
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.04.2021 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |