Hubert Wilfan *
(Feldkirchen 1922-2007 Wien), Harfespieler, signiert u. datiert "Hubert Wilfan 2004", Bronze ca. 65 x 54,5 x 35 cm
12.04.2021 - 10:14
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Hubert Wilfan *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 12.04.2021 - 10:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |