Altschliffbrillantsolitär 0,87 ct
Gold 585, RW 62, 8,5 gøG8
05.05.2021 - 11:10
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Gold 585, RW 62, 8,5 gøG8
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 05.05.2021 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 03.05. - 05.05.2021 |