Brillantcollier "Herz"
Gold Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Schmuckstein, Länge ca. 43 cm, 29,7 g, TragespurenøG30
14.04.2021 - 10:26
- Dosažená cena: **
EUR 950,-
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Brillantcollier "Herz"
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.04.2021 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |