Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Aura?", signiert E Fuchs, Radierung, aquarellierte Probe, Plattengröße 18 x 17 cm, Passepartout, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.04.2021 - 11:10
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.04.2021 - 11:10 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 600,- -
Vyvolávací cena: