Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986)
Straßenbäume, handsigniert: Franz Traunfellner, um 1967, betitelt, bezeichnet: Orig. Holzschnitt (Eigenhanddruck), Holzschnitt auf Velin, Druckplattengröße ca. 38 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ H 69, (SLS) Ruf 600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:11
- Dosažená cena: **
EUR 2.331,-
EUR 700,- do EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986)
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:11 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena: