Andre Masson *
(Balagny/Oise 1896-1987 Paris)
L'Amour, 1967, handsigniert: André Masson, Lithographie in Farbe auf Velin von Arches, Blattgröße ca. 65 x 49,7 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 600
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:18
- Dosažená cena: **
EUR 777,-
EUR 600,- do EUR 900,-
- Vyvolávací cena:
Andre Masson *
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:18 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)