Lukas Johannes Aigner *
(Linz 1974 geb.)
Ohne Titel, signiert: L. J. Aigner, datiert: 2020, Pigment-Mischtechnik auf Leinwand, ca. 120 x 80 cm (SLS) Ruf 3.400
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:33
- Dosažená cena: **
EUR 5.760,-
EUR 4.000,- do EUR 6.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-
Lukas Johannes Aigner *
(Linz 1974 geb.)
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:33 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-