Hans Andreas *
(Fürstenfeld, Steiermark, 1947 geb.)
The Band, signiert: Andreas, datiert: (19)96, rückseitig signiert, datiert und betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, gerahmt (SLS) Ruf 700
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:39
- Dosažená cena: **
EUR 1.036,-
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Hans Andreas *
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:39 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)