Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012)
Städtische Szenerie, signiert, datiert: (19)68, rückseitig gestempelt: Original/Nemeth Miklos, Öl auf festem Karton, ca. 72 x 102,3 cm (SLS) Ruf 500
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:45
- Dosažená cena: **
EUR 907,-
EUR 800,- do EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
Miklos Nemeth *
(Budapest 1934-2012)
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Položky z jiných aukcí
- Tafelbesteck
- Brillant Saphir Allianzring
- Künstler um 1900